O nas

Nauka jazdy z tradycjami

Szkoła jazdy Juvex szkoli kierowców od 29 lat. Prowadzimy kursy jazdy na terenie całego Krakowa. Oferujemy naszym klientom kursy nauki jazdy na obszarze całego miasta. Możesz rozpocząć kurs prawa jazdy zarówno w Skotnikach, Łagiewnikach, Dębnikach, Ruczaju, Swoszowicach czy na Czerwonych Makach. Zajęcia teoretyczne odbywają się w sali wykładowej, mieszczącej się w Szkole Podstawowej 151 przy ul. Lipińskiego 2 w Krakowie.

Jesteśmy niewielką rodzinną firmą, która szkoli kierowców od 1994 roku. Dzięki profesjonalnej kadrze instruktorskiej oraz swobodnej atmosferze możemy podejść do każdego kursanta w sposób indywidualny. Dajemy z siebie wszystko by przygotować naszych uczniów do bezproblemowego i bezstresowego zdania egzaminu państwowego. Uczymy przede wszystkim bezpiecznej i kulturalnej jazdy z poszanowaniem praw ruchu drogowego. Specjalizujemy się w kursach prawa jazdy kategorii B. Szkolimy naszych kursantów na samochodach marki Hyundai, dokładnie takich samych jakie pojawiają się na egzaminie państwowym. Dzięki oswojeniu się z tym pojazdem podejście do państwowego egzaminu na prawo jazdy to czysta formalność.

 

Dlaczego warto wybrać OSK Juvex?

Jeśli zastanawiasz się dlaczego warto zdecydować się na prawo jazdy i odbyć kurs właśnie w naszej szkole, oto kilka dobrych powodów:
– prowadzimy kursy na terenie całego Krakowa (Czerwone Maki, Ruczaj, Dębniki, Łagiewniki, Skotniki, Swoszowice)
– oferujemy dobrze wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę szkoleniową
– jesteśmy bardzo elastyczni jeśli chodzi o dostosowanie jazd do grafiku kursanta
– dysponujemy przestronnymi salami wykładowymi wyposażonymi w pomoce naukowe takie jak: tablice, rzutniki i plansze edukacyjne
– w cenie kursu otrzymasz materiały potrzebne do przygotowania się do egzaminu teoretycznego (podręcznik wraz z płytą CD, które w sposób klarowny pomagają przyswoić zasady ruchu drogowego)
– pomagamy uporać się ze wszystkimi dokumentami: od pomocy w założeniu Profilu Kandydata na Kierowcę, przez badania lekarskie aż do pomocy przy wyborze najlepszego terminu egzaminu państwowego
– szkolimy na takich samych pojazdach jakie są na egzaminie

 

Komfort, profesjonalizm, bezpieczeństwo

Te trzy określenia idealnie opisują naszą szkołę jazdy. Dbamy o to by szkolić naszych kursantów w komfortowych warunkach. Zapewniamy konkurencyjne ceny w porównaniu z innymi szkołami jazdy. W trakcie wykładów kładziemy duży nacisk na interakcję między prowadzącym a uczniami. Dzięki temu nie ma problemu z niejasnościami, a także budujemy indywidualne relacje z uczestnikami kursu, co pozwala nam lepiej przekazać wiedzę.

Nieustannie staramy się rozwijać i doszkalać by jazda z naszymi instruktorami była czystą przyjemnością, a egzamin państwowy stał się formalnością. Dysponujemy pięcioma stanowiskami komputerowymi, na których każdy z kursantów podchodzi do egzaminu wewnętrznego. Możemy się pochwalić wysoką zdawalnością egzaminów państwowych wśród naszych kursantów. Jeśli zależy Ci na przyjaznej atmosferze, profesjonalnej kadrze i wysokiej zdawalności, to wybierz OSK Juvex!