Samochody

 

Na czym uczymy?

Samochód to jeden z najistotniejszych elementów egzaminu na prawo jazdy. Bardzo ważne jest oczywiście przygotowanie teoretyczne, ale bez odpowiedniego sprzętu nie będziemy w stanie podjąć praktyki. W naszej szkole jazdy Czerwone Maki, Swoszowice, Dębniki, Łagiewniki, Skotniki, Ruczaj korzystamy z jednego modelu, dzięki czemu ominie Cię niepotrzebny stres związany ze zmianą auta w trakcie egzaminu państwowego.

Podczas całego kursu korzystamy z samochodów Hyundai i20, które są tymi samymi, z których będziesz korzystał na egzaminie w WORD Kraków.
Dzięki posiadaniu tych samochodów mamy możliwość przygotowywania naszych kursantów w jak najlepszy sposób zarówno do egzaminu jak i do późniejszej samodzielnej praktyki.

Hyundai i20 to samochód, który polubisz, regulowany na wysokość fotel kierowcy umożliwi Ci dostosowanie go do Ciebie. Przejrzysta deska rozdzielcza nawet z początku przy znajomości tylko wiedzy teoretycznej nie sprawi Ci problemów w odczytywaniu najpotrzebniejszych informacji.

 

Kondycja naszych samochodów

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wysokim kompetencjom jesteśmy świadomi jak ważne jest aby nasze samochody były sprawne w 100%. Nasza szkoła jazdydba o to aby każdy z samochodów regularnie poddawany był kompleksowym badaniom sprawdzającym ich stan techniczny. Kursanci w bezpieczny sposób mogą poznawać zasady ruchu drogowego. U nas nie liczy się tylko stan techniczny samochodu, które oczywiście jest najważniejszy, ale zwracamy również uwagę na wnętrze samochodu, aby było czyste i zadbane. Porządek w aucie pozwala kursantom skupić się na najistotniejszych rzeczach, nic ich nie rozprasza i w przyjemnej atmosferze poznają zasady ruchu drogowego w praktyce.

 

 

Indywidualne podejście

Indywidualne podejście w wielu sprawach jest bardzo istotne, tak też jest u nas. W naszej szkole jazdy do każdego kursanta podchodzimy w sposób indywidualny. Nie martw się nikt nie będzie Cię porównywał do drugiego. Dostosowujemy sposób przekazywania wiedzy praktycznej pod Ciebie, będziemy udzielać konstruktywnych opinii, nikt nie będzie Cię krytykował i wyśmiewał.

Uważamy, że w skutecznym przekazaniu wiedzy to bardzo istotna sprawa, po latach własnego doświadczenia jesteśmy pewni, że zapewnienie tego każdemu z kursantów przynosi mu największe korzyści.
W naszej szkole jazdy Czerwone Maki, Swoszowice, Dębniki, Łagiewniki, Skotniki, Ruczaj cały kurs z części praktycznej odbędziesz pod okiem jednego instruktora przy użyciu tylko jednego samochodu. Pozwoli Ci to nabrać swobody i pewności siebie.

Dzięki miłej i swobodnej atmosferze zdobędziesz wszystkie niezbędne Ci umiejętności, staniesz się dobrym kierowcą. Nasi instruktorzy rozumieją, że to Twoje pierwsze kroki za kierownicą i jak stresujące mogą być, dlatego podchodzą do kursantów z cierpliwością i zaangażowaniem. Dołożą wszelkich starań abyś w jak najmniej stresujący sposób dotarł do egzaminu państwowego i zdał go bez żadnych przeciwności. Nie musisz się martwić! To fachowcy tej dziedziny, a nasze samochody spełniają każde kryterium potrzebne do nabycia umiejętności prowadzenia.