Samochody

Uczymy na samochodach Hyundai i20.

 

W OSK Juvex podczas całego kursu praktycznego wykorzystywane są tylko samochody Hyundai i20, dokładnie takie same, na jakich później przystąpisz do egzaminu w WORD Kraków. Ich użycie pozwala nam przygotować kursanta najlepiej jak to możliwe, zarówno do egzaminu, jak i do późniejszego, samodzielnego poruszania się w ruchu ulicznym.

 

 

Jako wieloletni instruktorzy nauki jazdy zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny jest odpowiedni stan techniczny pojazdu. Nasze samochody są profesjonalnie serwisowane, co zapewnia kursantom najwyższy poziom bezpieczeństwa, a zadbane i czyste wnętrza pozwalają w przyjemnej atmosferze poznawać tajniki ruchu drogowego.

 

Bazując na naszym doświadczeniu, wiemy, że w skutecznym nauczaniu ważne jest indywidualne podejście. Dlatego w naszym ośrodku cały kurs odbędziesz pod okiem jednego instruktora, używając tylko jednego samochodu. Dzięki temu w miłej i bezstresowej atmosferze posiądziesz wszystkie wymagane umiejętności i staniesz się dobrym kierowcą! Nie czekaj dłużej, kliknij tutaj i dowiedz się więcej o najbliższym kursie!